Polityka zwrotów i wysyłka

Proszę dokładnie sprawdzić produkt po jego otrzymaniu. Jeśli napotkasz problemy z jakością lub uszkodzenia Możesz odmówić podpisania dobrego imienia. Jeśli otrzymasz potwierdzenie odbioru towaru i zapłaty za towar. Zakładamy, że nie masz zdania na temat jakości produktu ani żadnego innego aspektu. i nie przyjmujemy zwrotów. Dlatego przed użyciem należy dokładnie sprawdzić produkt.


Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu po rejestracji. Prosimy o kontakt w ciągu dwóch dni od otrzymania zamówienia i wycenę zwrotu lub wymiany zgodnie z poniższymi zasadami.


A) Do zwrotu: Zwrócimy Ci pięćdziesiąt procent wartości produktu. (Pamiętaj, że koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi), a my powiadomimy naszego przewoźnika, aby odebrał przesyłkę od Ciebie. Upewnij się, że zwracany przedmiot jest w dobrym stanie. Kiedy otrzymamy Twoją paczkę Zwrot pieniędzy wyślemy na Twoje konto lub gotówką kurierem. Jeśli skorzystasz z kuponu rabatowego przy zamówieniu zwrotnym Otrzymasz zgodę na dostawę. Nie gwarantujemy jednak, że przesyłki nie zostaną dostarczone z powodu uszkodzenia, utraty lub działania siły wyższej. Wszelkie prawa zastrzeżone przez naszą firmę.


B) Wymiana: Pobierzemy opłatę w wysokości 20 zł (opłata za przesyłkę). Powiadomimy naszego przewoźnika, aby odebrał od Ciebie przedmiot i wysłał nowy przedmiot.


C) Przedmioty niewymienione na liście nie są zwracane w następujący sposób:


Żądania zwrotu pieniędzy zostaną rozpatrzone w określonym terminie w ciągu siedmiu dni roboczych od daty dostawy.


Przedmioty są używane, uszkodzone lub nie w takim samym stanie, w jakim je otrzymałeś.


Oczywiście produkty są oznaczone jako bezzwrotne i mają politykę zakazu zwrotów.


W otrzymanej paczce brakuje metki z ceną i bezpłatnej autentycznej etykiety na opakowaniu. i akcesoria

Lista używanych lub zainstalowanych materiałów eksploatacyjnych


Konkretne kategorie, takie jak kosmetyki i perfumy Delikatne produkty Bezpłatne produkty higieniczne, bielizna, skarpetki, stroje kąpielowe i ubrania.


Nasza firma zastrzega sobie prawo do odmowy zwrotu lub zwrotu pieniędzy, jeśli produkt nie jest w nowym stanie.